شیلنگ لباسشویی

شیلنگ لباسشویی

شیلنگ لباسشویی


شیلنگ لباسشویی میتواند نوع های مختلفی داشته باشد . این مقاله به شلنگ های لباسشویی معمولی اختصاص دارد . از وضایف اصلی این شلنگ انقال اب گرم و سرد میباشد . از چالش های اصلی این محصول دما میباشد .

یکی دیگر از چالش های این محصولات انعطاف پذیری و طول عمر مفید میباشد . نوع قرار گیری ماشین لباسشویی ممکن است باعث آسیب رساندن به شلنگ شود . در نتیجه استفاده از محصولی که دارای انعطاف و مقاومت مناسبی برخوردار است توصیه میشود .

از کجا بفهمیم یک شیلنگ مناسب است

برای یافتن جواب باید چند سوال و جواب را پاسخ دهید .

اولین آیتمی که باید برسی شود میزان گوشته شیلنگ میباشد . تشخیص آن بسیار راحت بوده . گوشته به میزان ذخامت شیلنگ گفته میشود که هر چه میزان ان بیشتر باشد شیلنگ کیفیت بهتری را برخوردار میباشد .

 

دومین آیتم انعطاف میباشد . به دلیل نوع قرار گیری لباسشویی استفاده از شیلنگ های خشک توصیه نمیشود . به طور معمول شیلنگ هایی مقداری انعطاف دارند مناسب هستند . برای تست انعطاف هم میتوان دو سر شینگ را با دست خم کرد تا میزان انعطاف شیلنگ به دست بیاید .

شیلنگ لباسشویی

شیلنگ لباسشویی

سومین آیتم هم مواد اضافی دخیل در شلنگ میباشد . نخ ها یکی از عامل های اصلی افزایش توان شیلنگ ها میباشد . نخ ها هم نوع های مختلفی دارند که به طور خلاصه اختلافاتی در ذخامت دارند . هر چه میزان ذخامت نخ بیشتر باشد سبب بافت یکپارچه تر قوی تری در شیلنگ میشود .

چهارمین آیتم مواد استفاده شده در فرمول شیلنگ میباشد که این مورد به راحتی قابل تشخیص نبوده و نیاز به برسی های تخصصی دارد .

 

این محصولات به طور معمول در دو سر خود واشر هایی دارند که به مخازن وصل میشوند . در صورتی که به خوبی آب بندی نشود ممکن است موجب نشتی شود .

توان تحمل این محصولات چیزی ما بین 3 تا 7 بار میباشد که شیلنگ هایی از نوع پی وی سی بسیار مناسب میباشد . یکی دیگر از موارد اصلی دما میباشد که بازم شیلنگ های پی وی سی توانایی تحمل این دما را دارند.

 

قیمت این محصولات بسته به نوع جنس ، طول ، نوع واشر و روکش شیلنگ متفاوت میباشد . ولی به این نتیجه میتوان رسید که شیلنگ های پی وی سی نسبت به محصولات مشابه دارای قیمت مناسب تری میباشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *