درباره ما

شرکت تولیدی سرسبز پلاستیک با بیش از 20 سال حضور موفق در زمینه تولید گرانول و شیلنگ های پی وی سی در انواع تک لایه، چندلایه، مقاوم شده با الیاف پلی استر و همچنین شیلنگ های تخصصی و فنر استیل دارای جایگاهی درخشان و نامی نیک در این صنعت بزرگ می باشد. این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و تکیه بر علم، فن آوری و تخصص مدیران و کارآفرینان برجسته کشور عزیزمان ایران همواره در جهت ارتقاء سطح دانش و توانایی پرسنل و بالا بردن کیفیت محصولات و نیز رقابتی مثبت با تولید کنندگان خارجی گامی به جلو برداشته است.

همچنین قابل اشاره است که شرکت تولیدی سرسبز پلاستیک در زمستان سال 1402 موفق به اخذ گواهی دانش بنیان سطح نوآور با تائیدیه سطح دو را در محصول خود گردیده است و با افتخار قابل بیان است که این شرکت اولین شرکت در ایران میباشد که توانسته این گواهی ارزشمند را به خود اختصاص دهد.

محصولاتی جهانی

پیشرو در تکنولوژی و صنعت

شرکت تولیـدی “سرسبز پـلاستـیـک” با نـام های تـجـاری اطلس و ایـران لاسـا، ارس تولیدکننده انواع گرانول ، افزودنی و شیلنگ های عمومی و صنعتی در جهت مصارف عام، خاص به ویژه سفارشات جهت صنایع تولیدی و صادرات می باشد. ضمناً به جهت دارا بودن ماشین آلات و دانش فنی توانایی تولید هرگونه سفارش به صورت تک لایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه و به صورت بافت و بدون بافت را دارا می باشد. 

شرکت تولیدی “سرسبز پلاستیک “بعنوان یکی از شرکت های موفق در امر صادرات هدف خود را تحت پوشش قرار دادن بازار در اقصی نقاط جهان قرار داده است که در این میان می توان به کشورهایی نظیر :
روسیه،ارمنستان،تاجیکستان،گرجستان،افغانستان،عراق،کویت،امارات متحده عربی،ترکیه،سوریه و سنگال اشاره نمود. در اقتصاد جهان امروز شرکت‌ها باید همه فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را متوجه رضایت مشتری کنند، چرا که مشتریان تنها منبع رشد مجموعه‌های بزرگ هستند.

شلنگ ارزان
سرسبز پلاستیک

23 سال
تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

 

23 سال
تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

 

واحد کنترل کیفیت QC:

شرکت تولیدی سر سبزپلاستیک با توجه به تنوع و تخصصی بودن تولیدات خود و در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان و با استعانت از دقت آزمایشگاه های داخل کشور همواره در حال بررسی و کنترل کیفیت محصولات خود بوده است.


واحد تحقیق و توسعه R&D:
شرکت تولیدی سرسبز پلاستیک بعنوان یکی از شرکت های موفق در امر صادرات هدف خود را تحت پوشش قرار دادن بازار در اقصی نقاط جهان قرار داده است.


نشان استاندارد CE:
محصولات شرکت سرسبز پلاستیک با برخورداری از نشان CE بیانگر رعایت الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست می باشد
.

استاندارد ایزو 9001

شرکت سرسبز پلاستیک همواره در سیستم مدیریت کیفیت پیشرو است.

  • مواد اولیه مرغوب
  • متریال درجه یک
  • بیشترین تنوع محصول
  • حمل اختصاصی
  • شرایط فروش فوق‌العاده
  • پشتیبانی تمام وقت

گواهینامه‌های سرسبزپلاستیک

برای شما بهترین‌ها را آماده کردیم

ISO 14001

 

ISO 4079

 

ISO 9001

 

CE EURO

 

ISO  1402

UL   94

NACL

ISO  10004

گواهی دانش بنیان

در کنار شما به این نتیجه‌ها رسیدیم

۲۰+نمایندگی‌ها
55+مقاصد صادراتی
۴۶+مشتریان فعال
۳۳+تنوع محصول

همکاران ما

کارخانه سرسبز پلاستیک