شیلنگ پکیج

شیلنگ پکیج

شیلنگ پکیج


شیلنگ های پکیج را میتوان به دسته های مختلفی تقسیم کرد . این نوع شلنگ میتواند در ضاهر های مختلفی تولید و عرضه شود . اما به طور کلی و آمیانه میتوان در دو نوع این محصولات را یافت . نوع اول که به صورت سیم بافت میباشد که از فلز آلمینیوم به دست میاید . این روکش سبب ایجاد لایه ای مقاوم شده است که توان مناسب و پوششی مقاوم را به محصول میدهد .

نوع دوم هم شیلنگ های مشکی بوده که ضاهری ساده را دارند .

 

ولی این محصولات را میتوان به گونه دیگری دسته بندی کرد . مواد و نوع مواد مصرفی که در تولید مورد استفاده قرار میگیرد میتوان دسته دیگری را پدید آورد .

شیلنگ پکیج را میتوان از موادی مختلفی نظیر پی وی سی ، ترموپلاست و لاستیک تولید کرد . در ادامه هر یک از موارد شرح داده میشود .

 

شیلنگ های حصیری یا شیلنگ های روکش استیل

این محصولات از دو بخش متفاوت تولید شده است . لایه اول میتواند طبق گفته بالا از نوع های مخلفی تولید شود . لایه بالایی از نوع لایه ای استیل است که به صورت نخ روی هم تنیده شده است .

شیلنگ های مشکی مخصوص شیلنگ های پکیج

رنگ مشکی نشان دهنده توان بالا در مهار فشار میباشد . معمولا این دسته از محصولات در چندین لایه فشرده شده تولید میشوند .

قیمت این محصولات بسته به نوع مواد مورد استفاده میباشد . در بین مواد شرکت کننده در تولد پی وی سی به علت فراوانی قیمت پایین تری را دارا میباشد .

این محصولات را میتوان در چند لایه مواد و نخ پیدا کرد . به دلیل قیمت مناسب و ویژگی های که این محصولات برخوردار میباشند گزینه مناسبی برای این کار میباشند .

شیلنگ های لاستیکی در کنار خواص و مقاومت بالایی که دارند قیمت نسبتا بالایی هم نیز دارند . از لحاظ مقاوم بسیار گزینه مناسبی میباشند اما در نمیتوان گفت که صرفه اقتصادی دارند . قیمت بالا یکی از عامل هایی میباشد که فروش آن ها را سخت کرده است . و در مقایسه با شلنگ های پی وی سی شکست خورده است .

شیلنگ های ترموپلاست (پی وی سی تقویت شده)

میتوان گفت این گزینه نسبت به گزینه های دیگر دارای برتری میباشد .

از دلایل اصلی هم میتوان به وجود خواص لاستیک اشاره کرد . به دلیل وجود پودر لاستیک در فرمولاسیون این محصول مقاومت بالا و تحمل بالایی به خود گرفته است و از طرفی به دلیل وجود پودر پی وی سی دارای قیمت مناسبی میباشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *