شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی


سیلیکون یک ترکیب مصنوعی با مقدار کمی هدایت حرارتی، واکنش پذیری شیمیایی و سمیت است. در ابتدایی ترین تعریف، سیلیکون الاستومری شبیه لاستیک است که با کربن، هیدروژن و اکسیژن ترکیب می شود. این به شیلنگ های سیلیکونی درجه بالایی از مقاومت شیمیایی و حرارتی می دهد. این ویژگی‌های مقاوم، شیلنگ‌های سیلیکونی را برای انواع کاربردهای کانال‌کشی که شامل انتقال هوا و بخار با دمای بالا می‌شود، عالی می‌سازد. ما، Ducting.com، انتخاب گسترده ای  را برای پاسخگویی به نیازهای کاربردهای دمای بالا ارائه می دهیم.

 

مقاومت حرارتی شیلنگ سیلیکونی

این محصولات لوله‌های سیلیکونی با دمای بالا با ترکیب فایبرگلاس در سیلیکون ساخته می‌شوند تا کانالی را با انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر دمای بالا ارائه دهند. محصولات مجرای سیلیکونی ما دارای محدوده دمایی عالی با شلنگ هایی هستند که می توانند تا 65- درجه فارنهایت و تا 550 درجه فارنهایت کار کنند. این مقاومت عالی در برابر گرما باعث می‌شود لوله با دمای بالا برای کاربردهایی مانند سیستم‌های اگزوز وسایل نقلیه دریایی و خودرویی که نیاز به انتقال هوا و بخار با دمای بالا بدون آسیب رساندن به مواد شیلنگ دارند، ایده‌آل باشد.

 

علاوه بر این، بسیاری از انواع این مواد فوق العاده قوی هستند و ساختاری دولایه دارند که سوراخ کردن یا پاره شدن شلنگ را برای مخرب ترین انواع ساینده ها نیز دشوار می کند. علاوه بر این، طول عمر و انعطاف پذیری آن، کانال سیلیکونی را برای نصب طولانی مدت و مناطق حساسی که تعمیر و نگهداری فوری ممکن است همیشه امکان پذیر نباشد، ایده آل می کند.

 

مزایای شیلنگ های سیلیکونی

برای مصرف‌کنندگانی که نیاز به جریان هوای ثابت و ثابت از طریق کانال‌های انعطاف‌پذیر خود دارند، شیلنگ‌های سیلیکونی یک موهبت الهی هستند. خاصیت ضد پیچ خوردگی آنها از پیچاندن مواد شیلنگ بر روی خود یا با طول های دیگر مجرا جلوگیری می کند. این ویژگی به جلوگیری از تشکیل لخته و انسداد در طول شلنگ سیلیکونی شما کمک می‌کند و به طور کامل قادر به ارائه جریان هوای ثابت و مطمئن مورد نیاز شما می‌شود. خاصیت ضد پیچ خوردگی علاوه بر این به تضمین طول عمر مجاری شما کمک می کند اما به آنها اجازه می دهد آسیب نبینند و عملکردی داشته باشند.

 

شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ‌های سیلیکونی ما در انواع مختلفی در دسترس هستند تا با نیازهای انواع مختلف کاربردها برای انتقال هوای سبک به سیستم‌های اگزوز شیمیایی سنگین مطابقت داشته باشند. برای تنظیم محصول برای مطابقت با نیازهای برنامه شما، این محصولات مجرای سیلیکونی در طیف گسترده ای از ضخامت دیوار موجود است تا به شما امکان می دهد از نظر اقتصادی کارآمدترین گزینه را برای مطابقت با نیازهای خود داشته باشید. به طور کلی، هرچه شیلنگ های سیلیکونی ضخامت دیواره بیشتری داشته باشند، انعطاف پذیری کلی آنها کمتر خواهد بود. به همین دلیل، مهم است که مشخصات هر نوع مجرای سیلیکونی را که می‌خواهید استفاده کنید بررسی کنید تا ببینید آیا با نیازهای شرایط خاص شما مطابقت دارد یا خیر. این لوله با درجه حرارت بالا علاوه بر درجات مختلف و ضخامت دیواره، با عایق و انتهای شلنگ نیز موجود است!

اتصالات

با اتصالات کاف می توانید کانال سیلیکونی را به راحتی به نقاط اتصال متصل کنید و به شما این امکان را می دهد که چندین شلنگ را با هم و مستقیماً به دستگاه هایی که نیاز به حمل و نقل هوا و دود دارند وصل کنید. برای جلوگیری از خستگی فلکس، که زمانی رخ می دهد که شلنگ پس از خم شدن مداوم، استحکام خود را از دست می دهد، کانال ساخته شده با مواد Nomex را ارائه می دهیم. مواد Nomex به دلیل ویژگی‌های انعطاف‌پذیری فوق‌العاده و همچنین مقاومت فوق‌العاده‌اش در شرایط دمای بالا شناخته شده است و آن را به یک افزودنی عالی برای برنامه‌های کانال‌کشی شما که نیاز به شلنگی دارد که به طور مداوم در محیط‌های کاری با دمای بالا خم می‌شود و مانور می‌دهد، معروف است. Nomex تنها یکی از موادی است که در شیلنگ سیلیکونی استفاده می شود تا آن را به محصولی واقعا همه کاره و با کارایی بالا تبدیل کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *