شیلنگ گاز

سرسبز پلاستیک

سرسبز پلاستیک


از جمله ویژگی های اصلی که میتوان برای شیلنگ گاز عنوان کرد ساختار ومواد تشکیل دهنده  آن می باشد .

شلنگ های گازی با توجه به کارکرد و عملکردی که انجام میدهند دارای اهمیت خاصی هستند که در مراحل تولید تولید در دستور کار قرار میگیرد .

به دلیل عبور گاز در این نوع شیلنگ ها مواد زیرین این شلنگ باید از جنس مشکی مرغوب باشد چرا که بعد گذشت مدتی مشکی موجود در لایه زیرین شیلنگ خشک شده و با وارد شدن ضربه ای خرد میشود .

در این مقاله قصد معرفی چندین محصول سایز گازی سرسبز پلاستیک را که دارای گارانتی و استاندارد های معتبر جهانی می باشند را معرفی کنیم .

شیلنگ پوست ماری

از مزایای شلنگ پوست ماری معمولی/سنگین/سبک اطلس می توان به  وجود نخ در ساختار آن که سهم بسزایی در کیفیت ، مقاومت و ظاهری زیبا و عامه پسند که در این  محصول ایجاد کرده است اشاره کرد

این مدل محصول با توجه به محبوبت آن در عموم ، دارای قیمت شناخته شده ای در بازار است ولی متاسفانه بسیاری از محصولات ارائه شده در بازار به دلیل اقتصادی بودن آن برای تولید کننده وفروشنده  از مواد داخلی ( لایه مشکلی محصول ) بسیار ضعیفی استفاده میکنند که باعث ایجاد قیمت بسیار پایین و حاشیه سود بالا برای عرضه کننده می شود

شیلنگ رویه سفید داخل مشکی اطلس

شلنگ رویه سفید داخل مشکلی اطلس به دلیل استفاده از دو تیپ مواد اولیه ( سفید برای لایه بیرونی و مشکی برای لایه داخلی) دارای قیمت اقتصادی تری نسبت به سایر محصولات سبد خود دارد.

از مزایای اصلی این محصول میتوان به قیمت مناسب و کیفیت بالای این محصول اشاره کرد که در در کنار ظاهر مدرن و طراحی زیبا یک محصول عالی رو پدید آورده است .

نخ استفاده شده در این شلنگ از جنس الیاف متراکم است که قابلیت طول عمر بالا را ایجاد کرده است .

پی وی سی استفاده شده در این محصول دارای تاییدیه اصالت کالا از طرف سرسبز پلاستیک است

شلنگ رویه سفید داخل مشکی

شلنگ رویه سفید داخل مشکی

شیلنگ طرح آمریکا نخ برجسته اطلس

جنس زیرین استفاده شده در این شلنگ از نوع مشکی مرغوب و  لایه رویی آن از جنس پی وی سی درجه یک و نخ استفاده شده یکی از بهترین متریال های موجود است .

به دلیل صادراتی بودن تمامی محصولات اطلس این برند دارای گواهینامه های سی ای اروپا و ایزو 9001 و ایزو 14001  میباشد که تاییدیه بر کیفیت این محصول است .

از خصوصیات ظاهری شلنگ طرح آمریکا نخ برجسته اطلس میتوان به نخ نیمه مخفی شده در سطح این شلنگ اشاره کرد .

کیفیت نخ استفاده شده در این محصول از جنس الیاف تقویت شده است که موجب ایجاد کشش و مقاومت قابل قبولی در محصول شده است .

"<yoastmark

شیلنگ رویه سفید اطلس

ضخات گوشت شلنگ در این محصول با توجه به نیاز مشتریان ، کارکرد متفاوتی دارد که میتوان برای انتقال تحت فشار از 3 بار برای وزن سبک تا 7 بار برای وزن سنگین را تحمل کند.

این محصول در سه دسته سبک ، معمولی ، سنگین به تولید انبوه میرسد که بسته به نیاز مصرف کنندگان مصرف میشود .

با توجه به شدت و توان کار این شلنگ مورد استفاده قرار میگیرد .

از معایب این شلنگ نبود تنوع متراژ و سایز بندی آن اشاره کرد که انتخاب خریداران را سخت میکند .

شلنگ رویه سفید اطلس دارای ضمانت اصالت کالا از طرف سرسبز پلاستیک و همچنین  گارانتی و خدمات پس از فروش سرسبز پلاستیک را نیز شامل میشود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *