شیلنگ جاروبرقی

شیلنگ جاروبرقی

شیلنگ جاروبرقی


وقتی صحبت از جاروبرقی می شود ، جمع آوری زباله، لجن و کثیفی می تواند یک کار ساینده بر روی مواد لوله خلاء باشد و به محصولاتی نیاز دارد که بسیار بادوام و مقاوم در برابر مواد خشن این شیلنگ های انعطاف پذیر هستند   . موجودی بزرگ شیلنگ های خلاء همه کاره ما به گونه ای طراحی شده اند که نیازهای مجرای انعطاف پذیر مورد نیاز شغل شما را برآورده کنند و در عین حال ایمن و آسان برای استفاده باشند.

 

پلی اتیلن

شیلنگ های خلاء ساخته شده از مواد پلی اتیلن محکم و انعطاف پذیر را ارائه می دهیم . بیشتر مردم پلی اتیلن را فقط به عنوان پلاستیک ساده می شناسند، اما در صورت لزوم  می تواند کاملاً محکم و سخت باشد . اگرچه پلی اتیلن سبک و الاستیک است، اما از نظر دوام چیزی را قربانی نمی کند . این ماده لوله خلاء مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت، مواد شیمیایی و مواد ساینده دارد و برای جمع آوری هرگونه زباله و زباله بدون اینکه خود آسیبی ببیند عالی است . به دلیل مواد پلی اتیلن، این شیلنگ‌های جاروبرقی دوام و انعطاف‌پذیر هستند و به شیلنگ اجازه می‌دهند به سخت‌ترین مکان‌ها دسترسی داشته باشند .

لوله‌های خلاء و شیلنگ‌های انعطاف‌پذیر ما نیز در اندازه‌های قطر کوچک یا بزرگ موجود هستند که به OEM این امکان را می‌دهد که از شیلنگ‌هایی استفاده کنند که به بهترین وجه با قابلیت ماشین‌آلات خود مطابقت دارد . ما شیلنگ های خلاء از 1/2 اینچ ID تا قطر 4 اینچ را ارائه می دهیم .  علاوه بر این، شیلنگ‌های پلی اتیلن ما اغلب در طول‌های مختلف ارائه می‌شوند و معمولاً دارای قیمت «در هر فوت» هستند.

این شیلنگ ها اجازه می‌دهند تا با زباله‌های سخت مانند گرد و غبار گچ، راب‌های ضربه‌ای فلزی، لجن مرطوب و حتی شیشه شکسته برخورد کنید . همه اینها مواد ساینده ای هستند که نه تنها ناخوشایند و کثیف هستند، بلکه می توانند بدون حذف مناسب توسط کانال های جمع آوری خوب، کاملاً خطرناک باشند. شیلنگ های جاروبرقی با از بین بردن نیاز به جارو کردن فیزیکی مواد مذکور با دست، تجربه تمیزکاری را تا حد امکان سریع، آسان و ایمن می کنند. علاوه بر این، ما انواع شیلنگ های با قطر بزرگ را ارائه می دهیم که برای کاربردهای خلاء صنعتی و تجاری ساخته شده اند .

شیلنگ جاروبرقی

شیلنگ جاروبرقی

شیلنگ های پی وی سی

شیلنگ های مقاوم در برابر له شدن را ارائه می دهیم که ویژگی های خمش عالی را نشان می دهند . شیلنگ های فلکس دارای فضای داخلی صافی هستند که جریان هوای کارآمد را تضمین می کند و گرفتگی را محدود می کند . اکثر سایزهای شیلنگ های فلکس خلاء ما می توانند خلاء کامل را تحمل کنند.  از آنجایی که جاروبرقی های خاص می توانند فشارهای مثبت و منفی ایجاد کنند (“دمیدن” در مقابل “مکیدن”)، بسیار مهم است که کانال های فن و شیلنگ های جاروبرقی بتوانند هر دو نوع نیرو را تحمل کنند. به طور خاص، کانال های PVC (پلی وینیل کلراید) نمونه دیگری از موادی هستند که به دلیل استفاده از آن در شیلنگ های جاروبرقی ارزشمند هستند .

 

ویژگی های این نوع شیلنگ

کانال فلکس پی وی سی از ارزش ویژه ای برخوردار است زیرا به طور کلی کانال های فلکس ساخته شده از PVC دارای قطرهای کوچکتر و قابل مانور بیشتری هستند. قطرهای کوچکتر می تواند برای شیلنگ های جاروبرقی مفید باشد، زیرا به طور کلی آسان تر است که حرکت ثابت و قوی هوا و انتقال آن از طریق مجاری کوچکتر به جای مجراهای بزرگتر تسهیل شود. علاوه بر این، کانال‌های جمع‌آوری PVC ارزش بیشتری دارند زیرا مارپیچ سیم فنری فنری با روکش وینیل از کانال‌های PVC درجه بالایی از دوام و استحکام را بدون از بین بردن قابلیت خمش به آنها می‌دهد. علاوه بر این، پی وی سی می تواند در برخی مواقع مقاومت دمایی تا 160 درجه فارنهایت داشته باشد، به این معنی که می تواند در انواع مناطق حساس به گرما یا سرما به خوبی عمل کند. ما چندین سر شلنگ را برای برآورده کردن کاربردهای مختلف ارائه می دهیم. کاف‌های جوشی با اتصال به جاروبرقی، استحکام و پایداری را ارائه می‌دهند و به مجرای انعطاف‌پذیر انتهای شلنگی دائمی‌تر و محکم‌تر می‌دهند. با این حال، اگر به شیلنگ‌های جاروبرقی که نیاز به تحرک دارند، نیاز دارید، کاف‌های پیچی انتخاب عالی خواهند بود. برای انتخاب اقتصادی کارآمد، کاف های پیچ به شما این امکان را می دهند که لوله خلاء را جدا کرده و آن را با شیلنگ های مختلف قابل تعویض کنید. به عنوان نکته پایانی، استفاده از طول لوله های خلاء مجهز به ویژگی های “ضد پیچ خوردگی” ذاتی را در نظر بگیرید. این ویژگی به کاهش خطر انسداد در لوله‌کشی شما کمک می‌کند و امکان جریان هوای نامحدود و بدون آلودگی را در سراسر سیستم‌های لوله خلاء شما فراهم می‌کند. جاروبرقی ها از رایج ترین و پرکاربردترین وسایل در جامعه مدرن ما هستند. برای اینکه برنامه‌های تمیز کردن جاروبرقی خود را در کنار هم نگه دارید، حفظ و نگهداری شیلنگ‌های جاروبرقی با کیفیت بسیار مهم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *