تولیدی شیلنگ

خدمات پس از فروش - سرسبز پلاستیک

خدمات پس از فروش - سرسبز پلاستیک


تولیدی شیلنگ سرسبز پلاستیک با تولید سه دسته از محصولات ایران لاسا ، اطلس و ارس به یکی از تولید کنندگان برتر در صنعت تولید شیلنگ تبدیل شده است . تولیدی سرسبز پلاستیک با نزدیک به 22 سال تجربه و سابقه در این صنعت و ساخت محصولات بی رقیب در بازار توانسته افتخارات زیادی از جمله کسب رضایت مشتریان را کسب کند .

تولیدی شیلنگ سرسبز پلاستیک با در اختیار داشتن برند های محبوب ایران لاسا و اطلس و تولید محصولات با استاندارد های جهانی و گسترش بازار خود به کشور های همسایه توانسته در صادرات این محصول بسیار موفق عمل کرده و توانسته برند های ایران لاسا و اطلس را به برند جهانی تبدیل کند .

تولیدی سرسبز پلاستیک ایران لاسا اطلس ارس

تولیدی سرسبز پلاستیک ایران لاسا اطلس ارس

بازار های فروش

عمده صادرات  تولیدی شیلنگ سرسبز پلاستیک به کشور های آسیایی نظیر عربستان ، قطر ، امارات ، دبی ، عراق ، کویت ، تاجیکستان ، قزاقستان ، ارمنستان ، آذربایجان بوده است هر چند که سرسبز پلاستیک با داشتن استاندارد سی ای اروپا در اروپا هم نیز سهمی از صادرات دارد .

کشور های اروپایی خواهان محصولات این مجموعه را میتوان به طور خلاصه ترکیه ، آلمان ، روسیه و اسپانیا را گفت .

سرسبز پلاستیک علاوه بر بازار های خارجی به بازار داخلی هم دسترسی دارد و با داشتن نمایندگان رسمی فروش در شهر های اصلی به فروش این مجموعه کمک بسزایی کرده است .

سرسبز پلاستیک علاوه بر داشتن نمایندگان متعدد فروش و خدمات پس از فروش ، تمامی محصولات تولید شده در این تولید را گارانتی کرده است . که برای اولین بار در این صنعت به عمل پیوسته است .

 

استاندارد های تولیدی

از استاندارد های جهانی این شرکت میتوان به ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 10004 ، ایزو 4079 و سی ای اروپا اشاره کرد .

استاندارد هایی هم که مصرف داخلی دارند میتوان گواهینامه مدیریت کیفیت مورد تایید مرکز تایید صلاحیت ملی ایران که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این مجموعه است .

در بخش فروشگاه سایت میتوانید از محصولات دیدن فرمایید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *